Новинки 2009-2010Розробка Веб-Цитрус
Корисні інтернет-рішення
 

Видавництво ПП "Новий Світ-2000"

Львівське видавництво «Новий Світ-2000» працює на ринку України вже 15 років.

Сьогодні нашу видавничу продукцію можна побачити в бібліотечних фондах майже всіх вищих закладів освіти України. Видавництво спеціалізується виключно на підготовці та виданні навчальних підручників та посібників, словників та довідників для студентів технікумів, коледжей, інститутів, університетів.

Широкою є тематична направленість нашої видавничої справи. Це навчальна література з філософії, соціології, економіки, політології, права, історії, техніки та інформатики. Нашим видавництвом створено оригінальні за змістом, структурою, дизайном, подачею матеріалу навчальні видання з використанням повного комплексу основних методів навчання: словесного, наочного і практичного. Усі наші видання мають гриф “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”. Вони повністю відповідають чинному Державному стандарту вищої освіти.

Серед авторів наших видань відомі вчені і педагоги Національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Міжрегіональної академії управління персоналом (м. Київ), Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Одеського національного університету ім. І. Мєчнікова, Львівського національного університету ім. Ів. Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Української академії друкарства (м. Львів), Львівської комерційної академії, Львівського аграрного університету, Житомирського інженерно-технічного інституту, Тернопільського економічного університета та багатьох інших вузівських і наукових центрів України.

Усі, хто зацікавлений нашою літературою, можуть замовити та придбати її безпосередньо у видавництві або надіслати нам замовлення з переліком назв, вказавши необхідну кількість примірників. Книги нашого видавництва також можна придбати в книжкових магазинах усіх обласних центрів України, в обласних бібліотеках і книготоргах.

Ми завжди відкриті для гуртової і гуртово-роздрібної торгівлі книжковою продукцією. У нас помірні ціни і гнучка система знижок. Для постійних клієнтів практикуємо відстрочку платежів.

Разом з авторами, враховуючи зауваження та побажання, що надходять після виходу книжки у світ, ми прагнемо її доопрацювати, покращити, підготувати до 2-го, 3-го видання і після декількох апробацій зробити з навчального посібника підручник. Тому ми будемо вдячні шановним читачам за поради щодо покращення наших видань.

Дзвоніть до нас: тел./факс: (032) 240-31-79, 245-82-29, (050) 337-58-46, (068) 978-94-42
Пишіть до нас: 79053, м. Львів-53, а/с 5026; е-mail: novsv2000@gmail.com
Звертайтесь до нас: 79026, м. Львів, вул. Стрийська, 48